<

O firmie

Producent maszyn rolniczych P.U.P.H. DZIEKAN

P.U.P.H "DZIEKAN" powstało w 1992 roku i znajduje się w miejscowości Zielonki (woj. świętokrzyskie). Właścicielem i założycielem firmy jest Krzysztof Dziekan. Przedsiębiorstwo głównie zajmuje się produkcją maszyn rolniczych ( agregaty uprawowe, agregaty ścierniskowe, wały strunowe 1 i 2 rzędowe, kultywatory, pielniki, zabudowy do C-360 i inne), ale także handlem maszynami.

Firma zapewnia transport maszyn na terenie całego kraju, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełny asortyment części zamiennych. Głównym celem firmy jest produkcja wysokiej jakości maszyn, które w pełni zaspokoją oczekiwania odbiorców oraz rozszerzanie dotychczasowego asortymentu.

Maszyny rolnicze "DZIEKAN" to nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne. Prace nad nowymi prototypami prowadzą wysoko wykwalifikowani konstruktorzy. Maszyny już w fazie projektu badane są pod względem wytrzymałościowym. Dodatkowo nasza firma posiada odpowiednie certyfikaty na wszystkie maszyny rolnicze, a nawet ma opatentowane nowoczesne rozwiązania techniczne , które doskonale zwiększają jakość produktu.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe "DZIEKAN".

Adres: Zielonki 2, 28-131 Solec-Zdrój
Telefon: 41 377 61 97
FAX: 41 377 67 10
E-mail: firmadziekan@wp.pl